View Single Post
Staro 02.09.2014., 14:52   #42
sliver
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 149
Evo da podijelim svoja iskustva sa iskupom sredstava u HT-u.

Podnio zahtjev za iskup 27.06 u T-Centru. Koristio sam m-parking, a za svaki slučaj sam i prebacio dan prije broj u Tele2 (iako nije bilo potrebno raditi i prebačaj broja, samo jedno ili drugo).
Uzmu informacije o karitici, broj tekućeg računa i osobne podatke.

Čekao sam uredno 30+ dana bez ikakvog kontakta nadajući se da će sve proći ok, ali vjerojatnosti za to su manje od rasta BDP-a u Hrvatskoj.

Kontaktirao korisničku podršku koja nije niti vidjela zahtjev u statusu odrade.
Vratio se u T-Centar, djelatnik uzeo moje podatke za kontakt i provjerio ispravnost zahtjeva. Obećao da će me kontaktirati, nije ni nakon tjedan dana (niti ikad).

Dani prolaze, kontaktiram ponovo korisničku službu. Uputili me na pisani prigovor.
Odrađen je nakon 15 dana (08.08.) gdje su odgovorili da će proslijediti zahtjev financijskoj službi i zamolili za strpljenje.

Čekam 2 tjedna, nitko me ne zove. Zovem ponovo korisničku službu. Nitko od zbunjenih studenate ne zna o čemu pričam. Mogao sam identičan razgovor voditi sa tetom na blagajni Konzuma, toliko su informirani. Svaki od 5 agenata s kojima sam pričao išli su na konzultacije 5-10 min sa tim liderom i nakon toga mi se čini da su bili još više zbunjeni. 2 mi je obećalo povratni kontakt, ostali su obećali urgirati.

Čekam punih tjedan dana, nitko se ne javlja. Odlazim u T-Centar, lud, u minusu sam, nemam 20KN u novčaniku. Trudim se biti pristojan, dolazim do djelatnice koja je zahtjev podnjela 27.06 (tog trenutka je bio 28.08 !!!) koja tvrdi da je sve odrađeno što je trebalo biti i da ne može ništa više napraviti. Pitam ju ako ništa nije odrađeno zar je ništa 'sve'?? Ona mi otresito izvadi papir i olovku i kaže da napišem prigovor (zaključili smo da bi to bio prigovor na prigovor ?!) i ona kaže ako ne želim to napisati, 'doviđenja!'. Pokušao sam doći do djela njenog mozga gdje funkcionira razum i suosjećanje, da barem proba nekog kontaktirati, ali T-Spirit ju je duboko obuzeo i nije se ništa moglo očekivati nego robotizirano ponavljanje istih rečenica dok nisam odlučio otići, jer da sam ostao koju minutu dulje bi razbio monitor i završio u 24sata.
sliver je offline   Reply With Quote