View Single Post
Staro 25.09.2009., 00:22   #97
Alfa_R
Registered User
Moj komp
 
Alfa_R's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 2,863
Citiraj:
Autor rendula Pregled postova
Ovo za corsair stick - ta gumena kapica se unutar 5 godina ili kolko je vec garancija olabavi na 90% stickova. Sto bi oni trebali sve zamijeniti? Takav sistem, kod kupnje sticka moras racunati s time da se to moze dogoditi, ako ti se ne svidja kupi neki drugi stick.
10 godina. Cek, ti to po nekakvoj vemuljskoj logici? Jeli to potrosni materjal? Nije. Jeli garancija na sve pa i materijal u tom? je. O cemu mi pricamo?

Dali je corsair bio prisiljen dati garanciju 10 g na gumeni stick? Dali je uvoznik to morao uvesti i preuzeti? i zadnje dali je ducan to morao preuzeti i ponuditi?
Da, trebali bi zamjeniti jer se ocito radi o gresci bilo u dizajnu, ili materijalu kojeg garancija treba pokriti.

E sad, corsair daje 10g, eesys daje 10g, a links 2g. Znaci ne mora se nudit cijela garancija. Ali to utjece na izbor, ja osobno uvijek biram sa vise, pa makar i skuplji..

Sad, nisam siguran dali se radi o kapici, ili je mozda stick ispao iz gume.... ali, gle nije bit u kapici, bit je u zastiti kupca. Ne da on mora misliti o dizajnu, materijalima i trajanju istih. Bit je u garanciji koja nije neko bezveze slovo na papiru nego obezbjedjenje da ce taj uredjaj raditi cijelo to razdoblje kako spada.
I bit je da ovi nasi uvoznici ne uvoze skart serije sa nedostacima ili vecim postotkom kvarova pa sisaju ovce zvane hrvati sa forama to ne spada pod garanciju (sto god bilo)...
Alfa_R je offline   Reply With Quote