View Single Post
Staro 03.03.2017., 00:22   #480
robik666
Premium
 
Datum registracije: Feb 2012
Lokacija: into the void
Postovi: 342
Citiraj:
Autor sappy Pregled postova
Pozdrav svima na temi.., ovo mi je i prvi post i već tražim pomoć....

Imam jedno pitanje za znalce..., tj. više problem nego pitanje.., nije moj Box i moja veza već od kolege koji ima Vip HomeBox...

Ovako.., radi se o Vip HomeBoxu - uređaj je HUAWEI E5172, flat internet, brzina otkida, wifi ide oko 50mbps i još malo jače preko mrežnog kabela i sve je to u redu.., laptop preko wifi mreže radi OK, preko mobitela se može surfati do mile volje.., ma milina..

Onda je došao na red Android TVBox.., nebitno koji jer kod svih je isti problem... - bilo koji addon, Specto, Exodus.., ma bilo što iz Kodija ne radi već samo vrti, vrti.., vrti.., i još malo vrti.. i ništa...., a test brzine iz Kodija (LibreElec) ili iz Androida direkt svi pokazuju brutano dobru vezu i brzinu...

Isproban je reset modema.., reset Boxa.., novi FW na TVBoxu.. ma sve - dakle nebitno je koji TVBox, - internet brzina kida..., a ne može se gledati ama baš ništa...
Čak je kod mrežnog spajanja nakon restartanja vratio TVBox na kineski jezik.., WTF...!??? (Beelink Mini MXIII)...

Da li je itko imao sličan problem, da li je tu Vip stavio neku "rampu" za stream u Kodiju.., a iz samog Kodija (Wooki build) kad mjerim brzinu - dere ko mutavo.., sve 5, ali ne može se ništa gledati...

Vjerujem da treba nešto podesiti u konfiguraciji na HomeBoxu.., ali što...!??
Meni na homebox turbo radi android box a95x i tablet s kodiem, sasvim normalno
robik666 je offline   Reply With Quote