View Single Post
Staro 19.03.2020., 21:09   #1
Wuchko
Premium
Moj komp
 
Wuchko's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Umag
Postovi: 535
Ozvučenje restorana

Pozdrav ekipa,

najprije isprike ako sam temu otvorio na pogrešnom mjestu, neka je admin prebaci
Sad na temu - jedan poznanik me uhvatio "u mašinu" da mu probam složiti novo ozvučenje za restoran s terasom. Unutarnji dio restorana je cca 80m2 (8*10) dok terasa ima cca 130m2 (13*10). Nisam radio nikakve skice budući da i restoran i terasa imaju relativno pravilan oblik. Nekakvi zahtjevi su:
- odvojeno puštanje glazbe i podešavanje glasnoće za restoran i terasu
- mogućnost spajanja mikrofona za koji bi također trebala mogućnost odvajanja (da se govornik čuje samo u restoranu/terasi po potrebi).

Moja nekakva ideja je bila:
- postaviti 2 zvučnika u restoran i 4 na terasu.
- za puštanje glazbe pretpostavljam da posao može obaviti i PC u koji bih uz integriranu ubacio i dodatnu zvučnu karticu te bi svaka zvučna kartica bila zadužena za jednu zonu.
- nekakvo "multiroom" pojačalo s mogućnošću reguliranja glasnoće za svaku zonu te mogućnošću spajanja mikrofona.

E sad, vlasnik kaže da "pare nisu problem", no iz iskustva znam da to obično ne bude baš tako Budući da meni ovo nije "primarna djelatnost", ne znam ima li netko nekakvu preporuku za opremu do neke umjerene cijene, nek bude cca 10.000 - 15.000kn. Hvala unaprijed
Wuchko je online   Reply With Quote