View Single Post
Staro 16.04.2019., 23:17   #2415
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Na tu temu, izrazito je teško naći chic ženski sat, da ima dušu u vidu automatskog mehanizma. Orient kao microbrand seika nešto pokušava, ali većina ženskih satova je starinske forme i teško je naći nešto baš vizualno lijepo, a da odgovara. Žena je čak gledala jedan 38mm diver od orienta, sve super, samo je predebeo/previsok.

Među čitavim mnoštvom tih trendi satova, dosad je i meni i ženi najbolje legao Skagen, bar po pitanju završne obrade. Najbolje pravilo je nipošto ne kupovati ne-srebrni sat (čelik jelte). Nakon pola godine su tragovi na toj boji neminovni, bez obzira koliko se pazi.

---

Pred mjesec dana sam se počastio trećim satom, Seiko Alpinist SARB017 uz moje dvije kornjače (SRPA21, SRPD01). Jedna od boljih odluka u mom životu, sat se može kombinirati na sve i s mnoštvom remenja, četiri moje varijante ovako izgledaju, uz blagu izmjenu drugog smeđeg kožnog remena, ali aktualnu fotku trenutno nemam:



Šteta što mu je cijena narasla kako je izašao iz proizvodnje, ali i dalje se mogu dobri primjerci rabljeno nabaviti.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote