View Single Post
Staro 18.10.2018., 17:52   #8114
Vranduk
Registered User
 
Vranduk's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2018
Lokacija: Šibenik
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Stipest Pregled postova
Nije toliko stvar ugovora ( iako je njima uvijek to napeto) koliko je stvar toga da ima još uvijek puno korisnika koji imaju samo analogiju tj. nemaju STB uopće. Oni su problem, jer gašenjem analogije oni ostaju skroz bez ikakve slike na TV-u. Do sada su bila čak tri datuma u igri ( prije Nove Godine, 01.05 i poslije ljeta) ,ali ljudi se dosta bunili , pa se odustalo. Što će biti dalje, tko zna. Problem je i što je dodatni STB kod njih bezobrazno skup . Uz sve popuste ispadne 45 kn na 2 godine ( kod Iskona je 15 kn).
Zar nitko od vas na forumu od A1 nije dobio obavijest. Ja sam prošlog mjeseca sklopio ugovor na 2 godine za 3D paket (199 kn). Sklopio sam i ugovor na dodatni digitalni prijemnik (30kn prvih 12 mj. zatim 60 kn). Uzeo sam i prošireni paket bez ugovorne obveze za 35 kn. Bez obzira na ovo sve prije tri dana dobio sam obavijest na moje ime poštom "12. 11. 2018. god U POTPUNOSTI ĆE SE UGASITI ANALOGNA KABELSKA TELEVIZIJA. E tu su mene zaribali jer sad nude drugi i treći digatalni prijemnik po 15 kn mjeseČno i besplatni prikljuČak a meni su naplatili 100 kn prikljuČak.
Vranduk je offline   Reply With Quote