View Single Post
Staro 08.06.2018., 12:51   #479
Redline
Premium
Moj komp
 
Redline's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2007
Lokacija: Vž-Mb
Postovi: 376
Citiraj:
Autor xlr Pregled postova
Tnx cane!
Onaj tko je narucio mora pokrenuti rma proces, a u slucaju da se vracaju pare onda se to vraca na njegov racun. Ne znam kako funkcionira kada amazon vraca robu sa reklamacije, moze li proslijediti na drugu adresu ili sl.

Te amazon garancije su u najmanju ruku polovicne i treba imati na umu kako ide proces reklamacije. Ako prodavac pristaje da se danas-sutra zafrkava s rma onda ok. Ako ne, to je onda proizvod bez garancije (eventualno ako mozes sta ostvariti direkt kod proizvodjaca)
U ovom slučaju je prodavač Amazon.
Dobil sam i odgovor od njih, sad treba vidjet za dalje, nadam se da nebude nekih problema, prije svega sa slanjem nove u HR.
Citiraj:
Hello,
I understand that you have received an item as a gift from other person on Amazon.de and wish to have replaced it or refund for it.
I want to inform you that though you do not talk to the gift giver however there is nothing to worry once we will be able to trace the order we are happy to help you out.
So here I would request you to please send a Invoice image to us so that we can locate it for you.
Please reply to this e-mail and attach your receipt to the reply as a PDF, JPG or PNG file.
I personally appreciate your patience and understanding in this matter. We hope to seeing you again soon.
Redline je offline   Reply With Quote