View Single Post
Staro 04.08.2013., 13:45   #1
PointDexter
Premium
Moj komp
 
PointDexter's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2005
Lokacija: Éire
Postovi: 1,808
Internet Dan prijevara?

Ovako, dana 23.7 u 17:44 sam dobio sms od t-coma da mogu aktivirati Internet Dan opciju u sljedeća 2 dana sa 50% popusta. Dakle platio bi ju 5 kn a ne standardnih 10. Reko, ajde da vidim jeli čemu 3G brzina a i 5kn nije ništa. Nakon par poruka opcija je bila aktivirana (23.7 17:51).
Provjerio sam stanje na računu i vidi vraga uzeli su 10 kuna
Zovem SZK i ženska mi kaže da će biti provjereno, i da će mi o ishodu poslati poruku.
Do danas se nisam sjetio tog prokletog "internet dana" jer nisam primio nikakvu poruku od tmobilea i zovem ja opet SZK i kažu mi da nemam osnovu za povrat 5 kuna jer je opcija bila aktivirana 22.7 a promo poruka mi je poslana 23.7.
Nakon onog posebnog osjećaja kad shvatiš da te t-com opet sjebo i hrpe "gospodine, ovo ono" prekinem razgovor i provjerim kronologiju poruka... koja potvrđuje da sam ja bio u pravu.
Ponovno ih zovem i ona potvrđuje da u sistemu piše da je opcija aktivirana 22.7 iako ja imam sačuvan SMS u kojem piše da će se opcija deaktivirati 24.7.2013 17:51:51.

Ova tema neznam dali bi više trebala biti još jedno upozorenje ako imate posla sa t-mobileom ili tema kojom tražim savjet u borbi sa vjetrenjačama.
__________________
alien-smilies-0046.gif von smiliesuche.de
PointDexter je offline   Reply With Quote