View Single Post
Staro 26.09.2021., 22:59   #45
spawn
Premium
Moj komp
 
spawn's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Istra
Postovi: 7,928
Ove b&o sluške su dobile dobre ocjene za zvuk i udobnost, samo što su se neki žalili da im je verzija 1 (na linku) crkavala brzo ili bi se otvarale, i da imaju loš zvuk ako nije AAC glazba. Nakon toga je izašlo dosta updateova, mozda se i izrada nakon nekog vremena poboljšala. Neka proba, garancija postoji 2 godine pa zašto ne. Frend ima neke JBL running, nisu loše, ali kaže ništa posebno što se zvuka tičeali ne mrdaju s uha, i imaju neke sitne funkcije koje mu pašu kao npr,kad tapneš 2put prstom volume padne na 30% i možeš razgovarat s ljudima bez skidanja sluški ili ako želiš nešto čuti na brzinu.Nisam ih probao. Tu su negdje bile oko 600-700kn, mogu ga pitat na poslu. Ja bih probao te b&o pa ako baš ne valjaju frend lako zamijeni.
Što se mikrofona tiče na tws sluškama, probao sam 20ak tws sluški,(ove b&o nisam) airpods mi imaju jos uvijek nr1 zvuk za razgovore ( mikrofon) a naravno i glazba se čuje odlično. Nabavit cu si running gumice za airpods i to je to. Ali jbg ne koštaju 600kn nego 1000 i kusur.
Što se jeftinijih budsa tiče ,jedne od omiljenijih su mi Xiaomi airdots basic S.

Zadnje izmijenjeno od: spawn. 26.09.2021. u 23:06.
spawn je offline   Reply With Quote