Tema: Dobra klima
View Single Post
Staro 15.05.2008., 02:16   #126
Fleks
JDM
 
Fleks's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2004
Lokacija: Zagreb
Postovi: 6,137
Citiraj:
Autor Ice Demon Pregled postova
Eh, sad...
Šteta što nisi prije postavljanja te prve klime gledao one stvarčice 2 unutarnje na 1 vanjska... Za manje prostore/odvojeno mislim super.
Gledao sam malo te portabl klime, za dost njih treba bušit rupe van opet (?), to je skroz glupo...
A sad nisam siguran za ovu:
http://www.frigos.com.hr/item.php?ka...D=2&item_ID=16
Al opet, glasna je.

EDIT:
Jesi probao pesa naviknut samo na odvlaživanje bez pretjeranog hlađenja? Il ga to baš ubija... Ak makneš dost vlage iz zraka isto je ugodno.
E hebat ga nisam kad sam uzimao tu klimu racunao da cu uzet pesa.

Inace, za to črevo sa prenosnom klimom necu imat problem. imam dimnjak u sobi na koj godinama pizdim i mislim ga srusti i sad mi je valjda prvi put drago da ga imam . Bas je na sredini sjevernog zida (prema centru kuce) dimenzija 60cm sirine i 20ak cm dubine i uvjek mi je dizao tlak jer nemogu pomaknut radni stol dalje ljevo. evo sad ga volim .

Sto se tice glasnoce, nije neki problem preko dana... Po noci tak i tak sumnjam da ce previse raditi... Uvjek oko 1-2 u noci se klima gasi i otvaraju prozori do jutra... tak da... Nikad bas nisam frljio po noci klimu jer imam super izolaciju u kuci pa mi je do podne dok bas ne opici sunce fakat fino i ugodno, osim onih par najtoplijih dana...

A sto se pesa tica za navikavanje. zaboravi. necu ga maltretirat. Dosta mi je sto ga sad mucim sa masti za oči... Siroce od krmelja ujutro nije mogao oci otvorit... Nema sanse da ga maltretiram sa time vise.... a i radilo se o klimatroniku u autu koj brijem da nema ''samo odvlazivanje''. izaberes stupnjeve, stisnes auto i to je to. Mozes jos samo birat dal oces unutarnju cirkulaciju zraka ili ne...
Fleks je offline   Reply With Quote