View Single Post
Staro 12.10.2017., 20:44   #870
axo
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2017
Lokacija: Pula
Postovi: 1,367
Citiraj:
Autor freerock0 Pregled postova
Pozdrav,
pošto se baš ne kužim u ovu vrstu tehnike , zamolio bih vas za malu pomoć.

Prvo info o uređaju [IMG][/IMG]

Samo da napomenem da su sve postavke na slikama došle tvornički podešene , ja nisam ništa mijenjao i pretpostavljam da tako moraju i biti podešene.

Zanima me par stvari :

- koja je funkcija frekvencijskog kanala i koja mora biti odabrana : 20 ili 20/40 MHz ? [IMG][/IMG]

- što se misli pod odabirom mreže ?[IMG][/IMG]

- filtriranje priključka mora biti isključeno ? [IMG][/IMG]

- dal se može izmjeniti i kako nazivi spojenih uređaja tako da se vidi tko je na mreži ? [IMG][/IMG]

Pošto mi brzina varira o 6 do max. 40 Mbps , a čitajući ovu temu vidim da i ostatak ekipe ima isti slučaj , zanima me ako se na ovom uređaju može odabrati druga frekvencija ?
Ako može , gdje se treba promijeniti jer nigdje ne vidim vrijednosti 800 mhz ili 1800 mhz - u biti niti ne znam na kojoj frekvenciji je uređaj trenutno .

Sory ako su pitanja banalna ali ovo mi je sve novo pa se baš i ne snalazim iako sam pročitao cijeli topic.

Hvala unaprijed !
Joj post ti izgleda ko švicarski sir

1. Stavi na 20/40 mhz, skini wifi analayzer i stavi na kanal 1,5 ili 11 jer su navodno najbolji ili na onaj koji nudi aplikacija sa zvjezdicama.

2. IMaš spajanje na 3g, 4g i kao opciju na mobu da skenira mreže ali meni nikada nije prikazao ništa

3.Filtriranje je kod mene na off

4. Nope po defaultu nema opcije

5. Sam uređaj određuje na šta se spaja, kod mene je na 800 mhz signal -65 dok na 1800 -70, možeš izmjeriti vrijednosti sa
HTML:
https://drive.google.com/drive/folders/0B2hB5md6Sd_vc3IwNmZEM2p4NFE
skini v4, windows folder, desni klik run as admin, enter, admin i pokazat će ti vrijednosti...
Moraju biti prve tri što niže i kvaliteta 100%.

Antene su većinom beskorisne što dobiješ, hvataj niže vrijednosti tj šetaj po kući dok ne bude stabilan signal
axo je offline   Reply With Quote