View Single Post
Staro 25.11.2019., 07:36   #449
Brko
Protupožarac
Moj komp
 
Brko's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Tamo gdje sunce vječno sja
Postovi: 22,222
Citiraj:
Autor Nixis Pregled postova
Znam da sam uletio u zeleni tabor ali nisam bas ocekivao par postova "uzmi 1080 bez obzira na sve".

Pubgu igram vecinom, a vidim da je ona pogodnija za nvidiu.

Nisam fanboy nijednog tabora pa si važem opcije, a naletio sam i na par testova gdje Vega se polako diže performansama sa novijim driverima.

Anyways, thnx na odgovorima, još budem malo vagao
Kakav mrtvi zeleni tabor. Kad se sve zbroji i oduzme, NAŽALOST, nDivija je i dalje u prednosti. Bolji driveri i manje kenjaža općenito.

Daleko od toga da volimo Kožnatog seronju, ali gledano na jedan ili drugi proizvod je tako kako je.

I sam sam razmišljao preći na 5700XT za koju sam mogo dobit za fine pare ali sam odustao, što zbog toga da mi za F1 2019 ne treba, a što zbog toga što sam vidio i čuo od Mommistakea i još nekih sa neta da imaju neke pizdarije slične onima koje sam i sam imao u 2 Radeon epizode.

Znam znam, davno je bilo bla bla... ali kad su mi tada vrsni poznavaoci i zagovaratelji Radeonca rekli "pa ne moraš igrat samo te igre", to je bilo previše i za mene koji nisam rob brandova niti bijem bitke za proizvode kao puno ekipe po netu.

Sa nDivijom si 99% siguran da ćeš instalirati drivere i da će igra raditi. Sa Radeonom ne "garantujemo"
Brko je offline   Reply With Quote