View Single Post
Staro 02.12.2006., 22:11   #17
Grobo
Premium
Moj komp
 
Grobo's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Grobnik
Postovi: 39
Dva me pitanja muče.
Koliko treba vremena da se skine 20Gb?
Koliko daleko more rasipat ta tvoja antena koju si dobio s uređajem?

Tako dobar haker koji zna probit sve šifre i onda ukrade 400 kuna te čami kraj tvoje kuće ili zgrade nekoliko sati da skine ili pošalje neki sadržaj,meni sve govori da je tebi netko u stvari došal napravit "dišpet".Razmisli s kim si razgovaral o načinima zaštite i pred kim si utipkaval te svoje šifre.

Tko zna skinut s neta uputstva za razbijanje zaštita i upotri***it ih taj već ima doma flet i to svoje znanje koristi za puno veće zarade od krađe prometa za 400 kuna.

Svi ovdje koristimo komp skoro svaki dan i ne znajući navike tvog prijatelja usudio bi se reć da i on pa šta cijeli mijesec ni jednom nije pogledao kako stoji s paketima,ja svakih malo pogledavam,sve više prema kraju mijeseca da ne uletim pred kraj u novi paket,kažem navike tvog prijatelja možda su drukčije.

Da nije ta cijela priča oko krađe u biti isprika tvog prijatelja mami ili ženi ili nekom za povećani tel račun koji mu se desio(svima nam se desi).

Ako je ipak riječ o krađi predlažem da postaviš zamku,antena ne pokriva veliko područje,postavite neke programe koji prikazuju promet grafički i kad krene promet koji ne radi on krenite u lov,oko zgrade mangupa s laptopom ili unutar zgrade sve za koje znate da imaju komp te ga znaju koristit.
Ovo je naj siroviji način ali ekipo evo predložite neke bolje načine da se ulovi kradljivac jer nakon šta je razbio sve šifre i ukrao 20 gigi na lak način doć će opet.
Grobo je offline   Reply With Quote