View Single Post
Staro 19.01.2019., 13:37   #304
miro3005
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2019
Lokacija: zagreb
Postovi: 0
Segway es2

pozdrav ekipa!

evo ima 2 dana sam kupio novi Segway es2 preko njuskala za 3500 kn. moram priznat da sam odusevljen svime, osim dometom, domet mi je 11 km sa punom baterijom i ukljucenim svim svjetlima (po specifikacijama domet je 25 km). imam 104 kg i vozio sam ga po zagrebu u modu bijelo S. to je normal mod (srednja snaga, srednji domet), a postoji jos crveni S, to je sportski mod (najveca snaga, najmanji domet) i bez S (ovo je eco mod, najmanja snaga, najveci domet).

koliki je vama domet s njim?

vjerojatno vas zanima vise o skuteru pa cu malo pisati o njemu:
- ubrzanje je pristojno, relativno lako se dode do 20+ kmh na ravnome.
- sada mi max brzina bude oko 25kmh.
- kvaliteta izrade je vrhunska. app radi odlicno.
- kocenje je dosta dobro (kocim iskljucivo na dugme, ne kocim zadnjom nogom), kao i prevladavanje manjih rupa i kvrga. lako savladava one snizene rubnike nogostupa, potrebno je samo malo dignuti prednji kraj da ne lupne prednjim kolom.
- za ukupno punjenje mu treba 2.5 sata a po specifikacijama pise 3.5 sata?!?
- upravo sam narucio dodatnu bateriju preko ebaya za 1500 kn i sa njom bi trebao uduplati domet i poboljsati ubrzanje i max brzinu. doduse, uglavnom vozim oko 20 kmh, ne vozim brze da se ne slomim previse u slucaju pada.
- ukljucio sam mu najjacu obnovu baterije, navodno je puni dok se koci odnosno kad se pusti gas.
- do sada sam s njim presao 50 km
- malo sam se brinuo hoce li biti problema kada ulazim s njim u ducane, ali do sada mi nitko nije nista zugao, dovezem se do ducana i guram ga po ducanu, za sada ga ne zelim ostavljati samoga ispred ducana iako ima opciju da se zakljuca putem aplikacije, a uvijek imam i opciju lokota.

javite ako imate kakva pitanja i napisite svoja iskustva.

Zadnje izmijenjeno od: miro3005. 19.01.2019. u 14:03.
miro3005 je offline   Reply With Quote