View Single Post
Staro 18.09.2018., 13:50   #2678
burmuz
Premium
Moj komp
 
burmuz's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2007
Lokacija: Bjelovar
Postovi: 464
Citiraj:
Autor Master_Hrc Pregled postova
weeeee soma i pol dolara....predobro....u jednom od komentara sam naveo da bi trebala cijena ici barem na 3 hiljade.....a svaku stvar koju novu implementiraju koliko god bila mala i beznacajna je stvarno samo bacanje vremena....s obzirom da idu ko kifle.....
Pa dobro, ruku na srce ajfoni su dugotrajniji u pravilu pa se ne kupuju svako malo, recimo ja svake 3 godine mijenjam ajfon. Tko uzima svake 1-1.5 godine novi mob, a takvih ima puno, opet se dođe na sličnu cijenu.
A i status je tu isto itd, ne bi toliko ljudi na svijetu kupovali za tu lovu da im se ne "isplati" ovako ili onako.

Bio sam prije tvrdi odvjetnik androida no sada sam više za ios, osim kada je riječ o multimediji ( filmovi, glazba ) tu je android bolji.
Da apple hoće srediti da se mogu c/p mjuza i filmovi i da podržava sve formate istih, meni bi bio doslovno savršen. Po meni jedina mana (i mooožda kamera), taj zatvoreni sustav.
Probao ios 12 jučer, a ono skoro sve isto, dobio ravnalo i siri điđe miđe i ona dijeljenja ovako onako...nisam baš umro od sreće XD
burmuz je offline   Reply With Quote