View Single Post
Staro 11.09.2008., 16:07   #9
flyer1
Premium
Moj komp
 
flyer1's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2007
Lokacija: home
Postovi: 545
Citiraj:
Autor PussyCat Pregled postova
zbog kojeg sve vise trackera banna cro ip adrese..Evo prije par tjedana je na srecu bitmetv<3 tek unbannao T-com..
lol, znači i tako se što događa, haha......a ono, ispada da je rs još i dobar....400 kn i vozi godinu dana...pa više ću potrošit struje držeći stalno upaljeno računalo uzaludno naganjajući ratio.....jer sa uploadom od 70-90 kbps max ionako se neću baš proslavit.....dok sam bio na tleechu (tada još uvijek bio na 1024/192), likovi su imali pet puta veći upload nego ja download....i sad bi ja ko treba nešto konkurirat, bisajds, ponuda je ionako u 80% slučajeva ista na javnim i privatnim trackerima, pa.....
ništa, ostaje demon sa svojim ''bisernim'' brojanjem down/up omjera, ali barem ima lossless u ponudi i para*ox za hd sadržaje...
ugl. da ne bude samo žešće offtopičarenje s moje strane, za par dana (do nedjelje najdalje) dobiću pozivnicu za tl. obzirom da je nemam namjeru iskoristit, zavjesit ću ovde kad stigne, pa ko se prvi javi ili štogod...valjda će je iskoristit na pravi način
flyer1 je offline   Reply With Quote