View Single Post
Staro 24.10.2018., 00:23   #4370
Exy
Premium
Moj komp
 
Exy's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb, Črnomerec
Postovi: 1,979
Citiraj:
Autor Manuel Calavera Pregled postova
Exy OK cijena je malo off za 2012 godinu, 7870 nove su kasnije išle za 1300kn. Poanta je da su pomaci u performansama u nižim budžetima značajno manji (u nekim slučajevima višestruko manji) nego u višim budžetima. A pogle nove gpu ispod 1000kn, doslovce govno iz današnje perspektive, to stvarno nije značajnije jače od prije 5-6 godina. Jbte treba dati soma kn za tu rx 560 koja je skoro pa istih performansi kao ovaj moj 6 godina stariji odron... Naravno da je tu bolje uzet polovno, no pričam o novim gpu i onom što su nam predvidjeli proizvođači.

Srećom tu je ta druga strana što je spomenio eladio, da je izbor igara veći i da se može kvalitetno poigrat i sa potato hardverom, no ne pričam o igrama. Poanta je da se pc gameri guraju u sve više iznose jer je tamo bolji value...

Pa je, to je sve istina što kažeš. Guraju se prema gore zbog toga što su shvatili da su i 6 godina stare kartice dovoljne za 1080p gaming pa su ubacili 144 fps monitore, pa 4k, ali i dalje su kartice bile prejake pa su morali ugurat ray tracing . Ljudi nemaju pojma koliko je jedan 1080TI moćan komad hardvera, a danas ga se mijenja naveliko sa 2080TI zbog ray tracinga.


Baš dok sam čitao kako kažeš da se gameri guraju u više iznose mi youtube preporučuje video RTX 2070 - a Value King
Kartica od 650 EURa je value king
Exy je offline   Reply With Quote