View Single Post
Staro 03.05.2020., 14:01   #12
Libertus
Premium
Moj komp
 
Libertus's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2017
Lokacija: Ramura
Postovi: 2,480
Citiraj:
Autor dada-as Pregled postova
Koji email provider? I jel onda tvoj email nesto@domena.com? Odnosno ako taj email provider zasere nesto prebacis sve na drugi i opet sve radi?

Ali najvece pitanje je security, znamo da je gmail siguran sa svim tim zastitama ako ih ukljucis, plus njihovi spam filteri su dobri, a kako to izgleda kod tog email providera?
Da, da i da.
To je prednost kada imaš svoju domenu i kontrolu kod njom, biraš sam tko će ti pružati uslugu emaila. Može čak biti i google sa svojim plaćenim planom.

Ja sam na polarismail, jeftino (2$/mj + pdv) i kvalitetno. U pet godina bez problema. Email im je jedini i osnovni posao, nije hosting kojima je email još jedna od usluga ili slično.

Imaš neograničeni broj alias, imaš čak i mogućnost da imaš fiksni dio email adrese, a zadnji dio mijenjaš kako hoćeš. Npr. registriraš se na PCE sa dada-nesto-pce@domena.com, a na twitter sa dada-nesto-twitter@domena.com itd. Ako to koristiš za sve usluge prvo ti je veća sigurnost jer je uglavnom email i korisničko ime na uslugama, a također kada počneš dobijati spam vidiš tko je prodao tvoje podatke.

Od ostalih, čuo sam dobrih stvari o fastmail i zoho.
Libertus je offline   Reply With Quote