View Single Post
Staro 29.01.2020., 16:08   #8336
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,644
Citiraj:
Autor locks Pregled postova
Zato što su za mene A40 i A50 neisplativi i precijenjeni. Ljudi ih kupuju zbog imena i jer iskaču iz paštete...Lijep dizajn, ekran i iza piše Samsung. To je dovoljno ☹️
Ne kažem da je svaki Samsung neisplativ i loš, ali cijela A serija me bode u oči.Kupovanje A klase Samsunga je neznanje.
Čemu kupit A50, ako možeš ubosti S9 s garancijom na njušci?! Ja bi radije uzeo polovni S8 ili S7 nego A40...

Sad udrite ��
Napisao sam gore zašto sam kupio A40. Nitko mi još nije našao alternativni uređaj koji zadovoljava samo ona 3 navedena zahtjeva koja imam.

Gledam S9, S8, S7...dimenzijama pašu, ekran paše...ali nema ključnu stvar;
2 SIM i mSD slot nego mSD dijeli SIM2.

Kraj priče. Može biti najbolji na svijetu, meni je smeće jer ne zadovoljava bitan kriterij.

Eto, neznalica sam jer je A40 JEDINI dostupan uređaj koji zadovoljava te 3 stvari. Nitko sretniji od mene da postoji takav Sony, LG, Xiaomi, Nokia ili bilo koji drugi Koronavirus mobile uređaj, pa da imam izbora.
Nemam, imam A40 i sve stvari koje mi trebaju obavlja zadovoljavajuće brzo i pouzdano. Kraj priče

Imam službeni Mate 20 Lite koji stoji u ladici jer ne zadovoljava nijedan kriterij. Je li bolji od A40? Meni je beskoristan, smeće, jel
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline   Reply With Quote