View Single Post
Staro 13.12.2019., 13:53   #312
sakomako
Registered User
 
Datum registracije: May 2013
Lokacija: nigdje
Postovi: 599
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
Ne ulazim u tvoje imovinsko stanje ili Ag008-jewish stanje uma, ali što je strašno puno novaca dati 19 eura za 3 mjeseca i imati poštenu listu i uživati u tim programima?

Ako je, ispričavam se što sam postavio ovo pitanje.

Ja za 15 EUR dobio listu koja već sada radi 6 mjesec i ima sve i sve radi. Tu i tamo koji ispad, no generalno iako imam A1 TV više ju ni ne gledam jer mi je bolje iste kanale gledati preko IPTV., jer kao prvo sam menu je bolji od onog nego na A1, praktičniji i brži.


Tako da ovo 19 EUR za tri mjeseca je dosta skupo.


Inače kao što rekoh može se mjesecima gledati badave jer svaki dan uzmeš test listu od drugog sellera, jedino što moraš onda svaki dan tu listu uplodati u aplikaciju i to preko web strane aplikacije preko koje gledaš tu listu. No dok sam testirao razne liste a provjerio sam ih preko 60 praktično sam imao ful IPTV za nula kuna. A kome se da sa time igrati i nema novaca, nakon tih 60 dana otvoriš novi profil na AliExpresu i okreneš isti krug još jednom i tako možeš koliko hoće puta (to je za one ne bi reko jewish stanjem uma već bi to prije bio škrti škot), no neda mi se sa time hebavati jer 15 EUR za 6 mjeseci ili 26 za 12 mjeseci je dovoljno niska cifra da si svatko to može priuštiti.
sakomako je offline   Reply With Quote