View Single Post
Staro 24.01.2018., 21:09   #3636
Snowhite
Registered User
 
Datum registracije: Jan 2018
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3
Hvala na odgovoru.
Svakako ću ih otići pogledati uživo jer preko slike nije to to, zanima me dosta i kakva je izrada jer ne volim osjećaj jeftine plastike pod prstima, voljela bih da je izrada kvalitetna.

Što se težine, ekrana i baterije tiče, voljela bih da su pristojni i solidni, ne treba meni najlakši laptop ikada i najizdžljivija baterija na tržištu, to sam navela više kao primjer nečega za što bih ja kroz svoje korištenje osjetila razliku, u smislu da bih ipak radije prebacivala iz sobe u sobu ili nosila na more laptop od 2 kile nego laptop od 5 kila, i da bih primijetila moram li ga puniti svakih 4-5 sati ili svakih pola sata... Ne doslovno naravno, ali to je poanta.

Zanima me još samo ima li neka marka koja je trenutno na dobrom glasu, i neka koju trebam izbjegavati, ili su sve ok? Prvenstveno u pogledu trajnosti i kvalitete, te dostupnosti servisa u slučaju potrebe. Prije sadašnjeg laptopa imala sam Asus, taj je bio ok, dosta skup, no realno ja većinu njegovih mogućnosti vjerojatno nisam koristila, da bi mi na kraju pao s kreveta i ekran više nikada nije radio kako spada, gubio se kontakt... Sadašnji mi je HP, neka srednja klasa mislim, koštao je prije nekoliko godina 5 tisuća kuna (i lijepi je bijeli, sa sitnim šarama ) i s njim sam dosta zadovoljna, no jednostavno je dao svoje, baterija je skroz otišla i postao je jako spor... I sad bih jednostavno sličan takav, samo novi.

Laptop sada više ne bih ni rabila puno budući da sam otkad radim dobar dio dana za kompjuterom pa izbjegavam i doma biti pred ekranom, znači treba mi samo za manju privatnu upotrebu, eventualno malo više vikendom i to je to.

Ako imate kakvih konkretnih prijedloga, samo keljite linkove, sve ću rado pogledati.
E da, i Windowsi su meni prednost, voljela bih imati što manje posla otkad ga kupim do korištenja makar zbog toga bio malo skuplji.
Snowhite je offline   Reply With Quote