View Single Post
Staro 17.03.2009., 12:00   #33
win32
Premium
Moj komp
 
win32's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Dark Side Of The Moon
Postovi: 1,517
Meni napokon uveli liniju i stavili mi hebeni "Start paket" od 1 GB, a bez da me itko pitao koji paket ja uooce zelim!?
Naravno, odmah odem na korisnicke stranice i hocu promjeniti paket kada ono poruka da ne mogu promjeniti paket dok ne pocnem koristiti internet sa svoga racuna....mislim onoWTF...a kako sam onda na netu!?!
Ok, nema veze....lijepo odem odmah u t-centar i tamo ih ljubazno zamolim da mi promjene paket u "Flat rate" i oni to ucine naravno i kazu mi da flat ide od iduceg mjeseca.

Danas se spojim opet na korisnicke stranice da vidim koliko sam potrosio prometa u ovih par dana, kada ono vidim ovo:

Tip korisnika: MAXadsl Flat !?!?

Zovem odmah sluzbu za korisnike i pitam ih sta je sada to posto sam do jucer imao "Start paket" i lik mi kaze da mi je od danas flat....a zenska u t-comu mi rekla da mi flat ide od iduceg mjeseca, sto je i logicno...naravno.

Sada me frka ako su nesto shebali, a ja pocnem skidati sve i svasta da mi ne dode racun od tko zna koliko kn za net!

Jos sam pitao lika dali je to sigurno flat sada i on kaze da je to 100% i da pise da mi od 17.03. tj. od danas ide flat...cudno.

Uz to mi se brzina sa 4 MB, pala na malo vise od 2 MB......tko zna koji k... oni rade sa tom mrezom!?

P.S.

Naravno, na korisnickim stranicama i dalje ne mogu nista jer kao ne koristim internet!
__________________
"In the beginning there was 0. And then there was 1. A mind-bending meditation on the transcendent power of digital computation."

Pošteni trgovac: 1, 2, 3, 4, 5...
win32 je offline   Reply With Quote