View Single Post
Staro 31.07.2011., 01:19   #286
aski
Je suis Schumi
Moj komp
 
aski's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,510
Citiraj:
Autor Drug Brko Pregled postova
rujan 2012. treba nam što lošiji rezultat sa Eura 2012 tako da se ozbiljno uhvatimo posla. nedo bog ako odemo opet do četvrtfinala/polufinala i ispadnemo opet sa nekakvim frkafuljom ko od Semiha, opet će bit je8eni svi u glavu i neće moć igrat.
Kao prstom u g!
Problem je sto svi ocekuju visoke rezultate, a kad nas netko spusti na zemlju onda kukamo. Realnost je sasvim drukcija. Kakav nam je seljacki HNL, takva je i reprezentacija. Par OK pojedinaca i to je to.

Onoga Modrića uzdižu, a što je lik konkretno napravio u reprezentaciji? Isti je kao Messi, kad mu sve u klubu serviraju suigrači legenda je, a kad obuce nacionalni dres i kad nije tako onda je manji od makova zrna. I onda ga nadju usporedjivat sa Ronaldom. Pa taj lik koliko god da je odvratan kao pojava je sam rastavljao protivnike u Manchesteru, sad to moze u Realu, a za isto je sposoban i u dresu Portugala. No to je vec malo OT.


Bilićev nasljednik treba biti netko tko neće biti pod utjecajem onog starog prdonje Markovića Štimac? Lol, što će nam taj lik, mafija kao i Mamić, sa nešto boljim idejama za HNL.

Idealan bi bio stranac, a da nije pretjerano zvucno ime. Jer onda bi vec prije prve Q utakmice bili prvaci svijeta.

Što se tiče skupine, da je bilo sreće moglo je lakse, ali sto je tu je. Bar nismo opet sa Englezima jer bi nas i ovaj put rastavili
__________________
Di sam stao?
-Stalji smo onda kad je *ebem Šćepanović

Intel Core 2 Duo E8500 @ 5516 MHz
aski je offline