View Single Post
Staro 29.03.2019., 20:12   #1104
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,802
Ako je netko ovdje koristio Nexus 6 (motorola) i nakon toga Pixel 2 XL, imam jedno pitanje što se robustnosti izrade tiče: je li pixel2xl čemu u usporedbi?

Nexus 6 mi se pokazao kao izvanredno izdržljiv mobitel i što je najbitnije otporan na padove. Razlog je plastično punjenje između metalnog okvira i stakla ekrana, koje upija većinu udaraca.

Naime, mobitel mi je pao sto i prvi put, ali ovaj puta pod takvim kutem da je sletio na samo staklo. Stavio sam ga u džep od jakne na prsima, džep je ostao otvoren, sagnuo sam se prema naprijed i fino je izletio kao da je džep napravljen za takve situacije na lice.

Takav mi je mobitel dovoljan zasad, i dalje ga koristim s tim puknućem na staklu, srećom nije na vidljivom dijelu ekrana, ali je pomalo već druga baterija na izdisaju. Pošto nemam više garanciju, tj. ne mogu i drugi put zamijeniti bateriju bez dodatnih troškova, počeo sam gledati nasljednike. 3XL je preskup, a 2XL se nađe na akcijama po 400€ trenutno.

Čitajući razne izvore, iako nije tema za to, OnePlus 6T se čini dosta fragilan u usporedbi. Pošto 2XL više ne mogu vidjeti u trgovini, zanima me iskustvo iz prve ruke.

Zahvaljujem unaprijed ako netko javi.
__________________
Spoiler alert!
De5tr0yer je offline   Reply With Quote