View Single Post
Staro 01.11.2018., 13:42   #2291
santos
Premium
Moj komp
 
santos's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Čakovec / AT
Postovi: 1,782
Citiraj:
Autor Ivo_Strojnica Pregled postova
https://www.balkangadgets.com/huawei...oredba-kamera/

Evo ti ovaj primjer kamera, pa zaključi da li ti možda i Xiaomi A2 ulazi u izbor

sa xiaomijem nemam ugodna iskustva, svakim softverskim apdejtom radi sve gore, sve vise fuckupa (imam redmi 3s), a jedan su mi sjebali u neutrinu sa mi accountima odlogirali jedan acc i sjebalo drugi na novom mobu i vise nisu znali slozit ni u njihovom servisu, rekli da ne mogu, nek se javim na xiaomi forum pa nek tam trazim da mi nekak remotely sloze... i sad majka ima poluispravni mob.

danas na njihaljci na bundeku ocu slikat sina s manje od pol metra udaljenosti, i sin mi mutan, a lisce iza na 5 metara izostreno... a kliknem na fokus na njega... kazem, dok je izasao, fotic je radio zbilja bomba... da sad izvucem stare slike kad sam ga kupio prije 2-3 godine i danas... to ko da su 2 razlicita moba...

mi a2 i da ima sanse kod mene, nema 3,5mm jack i sd micro card utor sto kod mene ne dolazi u obzir.

sto se tice honora, preveliko mi je to, 5 incha mi je optimalno, 5.2 jos dolazi u obzir...

Citiraj:
Autor redscro Pregled postova
P10 Lite po meni ne vrijedi toliko, a P20 Lite ni u ludilu. Kirin 659 za 2200KN, strašno.

Ako hoćeš baš Huawei, imaš Honor 9 Lite. Alternativno imaš Redmi Note 5 ili Note 6 Pro s dobrim (istim) kamerama, A2 također.
kaj honor 9 lite ima tolko bolju kameru?
__________________
slow is smooth, smooth is fast...

Zadnje izmijenjeno od: santos. 01.11.2018. u 14:27.
santos je offline   Reply With Quote