Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 11.07.2012., 14:47   #132
timmy
Premium
 
timmy's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: N/A
Postovi: 1,239
stari ode u ht produzit ugovor za adsl, kao dobit ce za kunu htc explorer. moze, taman sestri treba tak neko smece od mobitela. nemaju mobitel trenutno, poslat ce postom. dodje mobitel postom sve zapairano, neotvarano, naizgled odlicno. pokusam upalit nista, stoji 20 minuta na htc logu. stavim punjac, probam s njim, isto stoji na htc logu. napunim bateriju do kraja, upalim, opet stoji na htc logu. ajmo u t-shithole...ovaj..centar...dodjem tamo, cekam sto godina jer ljudi se ljepe na mobitele ko muhe na govna. dodjem na red, kazem ne moze se upalit mobitel, prije dva sata mi doso postom. pa gospodine prazna vam je baterija, ouuu jea, debil sam, mislio sam da radi na sunce. objasnim da je baterija puna i ne radi. nakon sto su isprobali, "pa gle, ipak ne radi". dobro, ide mobitel na servis. ali garantni list vam nije ovjeren, wtf mobitel je maloprije doso zapakiran kako bi bio ovjeren garantni list. ajd dobro kao ovjerit ce garantni list. pitam jel mogu dobit novi mobitel nek ovaj stave ispod prvog fapa koji naidje..? ne, ne moze, mora u zagreb na servis. i super, sad cekam da dodje mobitel iz zagreba, jer mi ne mogu dati glupi drugi mobitel. fak jea

nabijem android, htc i t-mobile.
timmy je offline   Reply With Quote