View Single Post
Staro 19.01.2019., 20:28   #2349
skare
Premium
 
skare's Avatar
 
Datum registracije: May 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 159
Pozdrav svima!
Pročitao sam cijeli thread sa lg mobitelima 2.dio. Iznio bih neka svoja iskustva i komentare. Ja nemam neki najnoviji mobitel.kupio sam prije nepunih godinu dana preki aliexpressa lg g4. Platio sam ga oko 900 kn+200 kn carine.shipping sam izabrao dhl-om. Mobitel je došao čini mi se lollypopom,pa sam ga nedugo upgradeao na mm,te sam onda nasao update za nougat.sve je to radilo ok,ali bio je neki bug s kamerom,kad bih okinuo sliku s blicem mob se znao iznenada ugasiti.opet sam reverzibilno vratio na 5.0, pa na 6.0 i sad sad ponovi postupak preko lg up,te izdvojio .tot file sa android foruma. Opet sam na nougatu i sad sve radi savrseno, tako glatko i jednostavno.Da to sam zaboravio napisati verzija je 818p sa 2 sim kartice.naravno bilo je nekih zajebancija s baterijom onom klasicnom b51yf ili sl.ona sto je dosla s mobom bila je za k.naknadno sam narucio jos 2 preko ebaya iz kanade,ali te su isto bile za onu stvar.stvar se rijesila kad sam procitao test baterija s foruma.medjutim vecinom to su bile one baterije koje strse van gabarita i za koje je trebalo kupiti posebna leđa.ali to mi je bilo glupo.to su bili brendovi tqthl,powerbear,zerolemon i hyperion.upravo sam za 30$ narucio 2 hyperionke s zidnim punjacem.napominjem da nemam neke spektakularne rezultate,ali prosjecno 3.5 sata SOT-a.to mi je sasvim ok.ne stedim mobitel sa svjetlinom ekrana.druga baterija je uvijek u backupumtako da cesto idem na put sa 2 baterije od cca.6000mAh, ne bas savim, ali oko 5000mAh jer su se vremenom baterije potrosile.ovaj mobitel ima stvarno odlicnu kameru,nemojte me popljuvati da otkrivam toplu vodu nakon 4 godine.
Jako sam zadovoljan.lg verzija androida me odusevljava. Iako neke stvari bi trebale biti bolje.ona aplikacija njihov lg update je za k....da se naci koja tema,fontovi,ali sve skupa bi trebalo biti puno bolje.jedino bih htio da je zvuk bolji,ali za mobitel koji je izisao prije 4 godine nije neki minus.da su barem taj b&o zvuk implementirali na g4,a ne na v20 koji izasao nesto iza.ali hvala bogu.
Jos me dobro sluzi.ne znam sad kad bih uzimao novi mob opet bi bio lg.i to g6.v30 mi je jos preskup.živio lg.lg forever☺

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
__________________
zbook G3 i7

Zadnje izmijenjeno od: skare. 19.01.2019. u 20:46.
skare je offline   Reply With Quote