View Single Post
Staro 17.05.2010., 09:58   #20
m4x
Banned
Moj komp
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 579
Citiraj:
Autor krešo Pregled postova
Pa mislim da je poprilično jasno kako je ovo Prvi pogled, što naravno i piše u naslovu, a i članak je smješten u tu rubriku. Samo treba čitati. Vremena za detaljne analize nije bilo, a ono što smo primjetili smo u kratkom roku smo i naveli...

Što se tiče nabavljivosti vjerujem da će ih još biti jer ipak je to relativno friško kućište na tržištu.
pa dovoljno je pogledat review na par stranica i nema tu puno filozofije,o cm 690 II se već sve zna,kome se sviđa nabavit će ga i bit će super zadovoljan za tu lovu od 750kn

mislim koga smetaju vibracije i glasnoća neka da preko tisuću ili dve kuna i neka šuti,a ne da prigovara

cm 690 II prima do 10 ventilatora,ima puno rupa i logično je da će se dosta čut ali to većini prosječnih korisnika ne smeta za ono šta sve dobiju od tog kućišta a to je: vanjski sata konektor,prostori za radijatore,mogućnost micanja prostora za diskove,puno ventilacije,rupa za stavljanje hladnjaka,dobra organizacija kablova,čvrsti lim,crno izvana/crno iznutra...and so on and so on
m4x je offline