View Single Post
Staro 13.04.2016., 12:49   #1919
Halos
muimerP
Moj komp
 
Halos's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2006
Lokacija: VG
Postovi: 3,333
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Pitanje..

Imam 2 ploce 775, jedna kod mene, a druga mi je rezervna u necaka (hehe, rezervna).
Ep45c-ds3r (moja) i EP45-ud3lr, mislio sam nabit xeona na jednu, koliko sam gledao obje imaju modane biose na raspolaganju. Jest da je moja ploca par godina starija al uredno radi, tako da neb trebalo radit zamjenu ploca samo za to... glede hladjenja, mislim da bi zalman 9500 bio dostatan?

I gdje narucit E5450 slbbm (za kojeg kazu da je bolji), al one vec modane sa utorima i pinovima da ne masakriram plocu? Ima li tko kakav site sa preporukom iz prijasnjeg iskustva?

Koristi svoju ploču za Xeonca, bolja je dosta od ove rezerve .
Bios ti je namjanji problem, a ni modanje ploče nije problem, tako da nemaš straha niti s te strane.

Zalman 9500 bi odradio posao, ako neces clockat mozes undervoltat i to poprilično, većinom je slučaj da se dobro undervoltaju.

@drug - sječaš se da sam rekao 2 stranice . Samo potpirujem, ali zanimljivo je sve sa ovim xeonima i bas ono sto si rekao, da je doslo koju godinu ranije svasta bi se desilo na trzistu s775.

p.s.
Neka mi se javi samo netko sa dobrom pločom, nudim ok novce, sto god nikne na tržnici jedan igrač pokupi, prestao sam tražiti .

Zadnje izmijenjeno od: Halos. 13.04.2016. u 12:50. Razlog: brko kurajber
Halos je offline   Reply With Quote