View Single Post
Staro 23.09.2019., 23:07   #2069
tutix
Premium
Moj komp
 
tutix's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,060
Citiraj:
Autor T}{OR Pregled postova
U pravilu ih ne bottom-outam, ali zalomi se tu i tamo koji teži prst. Za job mi stiže mehanička, pa istražujem opcije ako i MX Brown budu preglasni.
Ovisi u kakvom si uredu. Ako si u jako tihom open space gdje je hrpa ljudi natiskana, čuju se fino. To je miskoncepcija da su linearni i taktilni switchevi nešto tihi - uvijek će biti glasniji od prosječne membranuše, eventualno ako netko baš udara po tipkama. Clear se recimo fino čuju, blue su za zatvor. Isto tako materijal i debljina kapica dosta pomažu (što deblji PBT to prigušeniji zvuk) te kućište.
Citiraj:
Autor Garro Pregled postova
Na Flare su MX brown, to nije problem. Tek sam sad skužio da postoje PCB i plate mount QMX clipovi. Možda ih i isprobam, ako ih nađem negdje malo povoljnije. 27 EUR mi se čini malo puno za 110 komada plastike... To mi je više od četvrtine koliko sam platio tipkovnicu...
Da, trebat će ti plate mount. Jesu, skupi su + još treba i poštarinu koja dođe oko 10-ak Eura iz DE. Ja sam ih uzeo kad sam skužio da mi je žao modati po Varmilu. Ako si pažljiv daju se i skinuti i postavit na drugu tipkovnicu.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
tutix je offline   Reply With Quote