View Single Post
Staro 29.01.2010., 06:40   #26
veki19
Premium
Moj komp
 
veki19's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2007
Lokacija: Viškovo,Rijeka
Postovi: 489
Vidim da dosta vas ima problema s pucanjem veze.
Imao sam i ja do prošle godine,negdje prije 6 mjeseci.Veza je stalno pucala,svaki put mi je pisalo da sam connect-an,a meni se jednostavno zablokiralo,nisam mogao ni jednu stranicu pogledat,niti download-at.Događalo se to i po 20 puta u 10 minuta,jednostavno za opalit na živce,to mi se događalo kojih godinu i pol dana,dok nisam popizdio i svaki dan ih zvao.
Tehničari su dolazili po par puta,mjerili,testirali,kažu sve u redu ali opet isto,mjenjali rutere,splitter,ništa...došao neki sa malo jače pozicije iz t-coma,pa i on mjerio i onda vidio slučajno da nešto nije u redu.I tek onda su poslali vanjsku ekipu koja je zadužena za kablove,ove što vise po stupovima.
I opet oni kao nešto mjenjali po kablu,stavljali dodatne gromobrane i ne znam šta još,ali kod mene opet isto.Sve je to bilo dok se nije radnik sjetio da se od lokalne centrale prebaci na druge žice u kablu sve do moje kuće,sve do splittera.
I evo od tada,nemam niti jednog neželjenog disconnect-a.Znači,nešto je bilo sa žicama u kablu,bog zna što,al eto sretan sam što više toga nemam.
Jedino rješenje je bilo stalno zvati 08009000 dok nisu popravili,zato i vama isto preporučam isto.Možda nekom i pomogne moj slučaj sa žicama u kabelu.
veki19 je offline   Reply With Quote