View Single Post
Staro 24.08.2006., 11:27   #18
Bubba
E Pluribus UNIX
Moj komp
 
Bubba's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2002
Lokacija: M82
Postovi: 6,544
Citiraj:
Autor Lihto Pregled postova
uglavnom idem pokušat ponovo....
Ajde de...

Citiraj:
photoshop mi nije za***************ancija kao što je možda tebi...
Hmda... Rece Litho brisuci prasinu sa 19" Zmazung LCD-a.

Citiraj:
al uglavnom stvar je ovakva da se bavim dost digitalnom fotografijom,to mi je sad trenutni posao,
Dooooobro... I gdje je tu tocno nevidjena zahtijevnost koju bi obrada digitalnih fotografija predstavljala Photoshopu? PS ionako ima jalovu RAW podrsku, mastodontske panorame se rade u necem sasvim drugom, hm..

Citiraj:
igre su hobi(mislim valjda čovjek se smije malo opustit poslije posla).
Moze, ako kupi Plejstejsn. Inace ne vidim kako bi se netko na masini na kojoj _radi ozbiljan posao_ mogao opustati igrajuci bloatane softverske ispljuvke od igara. Netko s gaymerskom grafickom od par tisuca kuna ne izgleda mi kao "covjek koji se *malo* opusta poslje posla". No dobro...

Citiraj:
I sad je stvar što dobijem hrpu fotografija za obradit i ono raptor radi svoj posao super,brzo mi otvara slike,obavlja akcije,sprema isto kao i raid(mada nisam se još odlučio kome da prepustim posao jer stavim slike na C: (raptora) i spremim na raid) i u biti ne žalim se ja,stvarno leti,samo me bilo zanimalo jel bi na tom području ja sebi još ubrzao rad ak bi stavi neki bolji kontroler,samo mi je brzina bitna.
Hrpu? 1000 komada? 10000 komada? Koji format? Koja rezolucija? Koje akcije?

Citiraj:
I sad naravno ajd mi odgovori na ono pitanje koje sam ti postavio čist informativno.thx
Bolje performanse u Photoshopu ce ti prije donjeti vise RAM-a nego bilo koji RAID.
__________________
Programer
Rok od dva mjeseca u stvari znači četiri, ali nikako ispod šest.
Bubba je offline   Reply With Quote