View Single Post
Staro 16.07.2015., 14:35   #25
Tachikoma
Registered User
Moj komp
 
Datum registracije: Feb 2013
Lokacija: Hrvatska
Postovi: 19
Citiraj:
Autor Forace Pregled postova
Kad pokreneš sa USB.a HBCD, te rwcimo uzmeš live win s njega - kako se vidi i da li se vidi hard iz njih.

Druga opcija/pitanje: jel uspiješ sa USB.a bootat win 8.1 install ? Kako oni vide hdd?

Ili 3 opcija: ako tome hardu pristupaš iz windowsa šta kaže disk menagment?
Nisam nikad probao bootati live, moram se pozabaviti time malo bolje, a i trenutno nemam USB pa se koristim DVD instalacijom. Nisam niti vidio opciju live win, iskreno, ali obična instalacija je.

Kad spojim hard kao vanjski, druge particije pokazuje normalno i mogu pristupiti sadržaju, čak neke igre rade ako izravno pokrenem. Sve osim C diska. Tih 60-ak GB je registrirano kao unallocated space (ako se ne varam), ali ne mogu ništa s time napraviti. Ne mogu promijeniti drive letter, izbrisati, pristupiti, baš ništa.

Probao sam sve opcije iz instalacije i ovaj put zabilježio što mi sve piše. Nisam napisao cijelu poruku doslovce, samo najbitnije dijelove.

-reset - unable, required drive partition missing
-refresh - unable, unlock drive
-system restore - specify Win installation, ali ne mogu ju specificirati jer nema ničega. Jednom mi se tu pojavio win 8.1, ali nisam zabilježio šifru i eto. Sad sam ovdje, gnjavim sve vas.....
Tachikoma je offline   Reply With Quote