Tema: E Cigarete
View Single Post
Staro 18.01.2013., 18:05   #122
Mileni
Premium
 
Mileni's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2007
Lokacija: zg
Postovi: 1,554
Evo ja sam 33 dana bez i jedne prave cigarete. A pusio sam dvije do dvije i pol kutije marlbora dnevno.

Sad mi je isti odvratan. Iskljucivo ecigareta. Kako sam i dalje pocetnik, mogu reci da je za pocetak najbolji izbor ego-c twist. Dakle mozete sami sebi podesavati voltazu. Uz to CE6 ili vivi atomizer i na konju ste.

Vivi nova je kao najbolja, i najkvalitetnija je. No ja osobno vise volim CE6, bolja aroma i dosta vise pare. No 100 ljudi, 100 cudi.

Ego-c twist u hr kosta nekih 200kn (ove duze, sa boljom baterijom), no morate paziti gdje i od koga kupujete, jer trziste je preplavljeno nekvalitetnim kineskim kopijama.

Punjac + zidni adapter = 60kn
CE6 = 40kn

Za 300kn vec kroz par dana mozete jako kvalitetno i lijepo pariti. No preporucujem da uzmete barem 2xce6 ili 2x vivi nova mini. Cisto da sve lakse, brze i bolje isprobate. Meni kao marlboro ljubitelju najbolje za pocetak legao USA mix od Dekanga. Uz to sam kombinirao okus Cube, a sad sam vec i na vocnim okusima.

Vratio mi se osjetilo mirisa i okusa, puno bolje se osjecam... Ukratko, nikad vise na 'prave' cigarete, od sad iskljucivo parim. I prezadovoljan sam. Slucajno naletio na ovaj topic, pogledao ove nase ecig forume i nevjerojatno koliko mi se posrecilo sa tim
Mileni je offline   Reply With Quote