View Single Post
Staro 15.02.2012., 17:00   #23
ogyb
Premium
Moj komp
 
ogyb's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2009
Lokacija: kod kuće
Postovi: 42
Citiraj:
Autor MAGARAC Pregled postova
Radi se o Chronosu Deluxe kojei je jako slican Vertexu 3 je vjerojatno koriste isti NAND a sigurno su oba Sync diskovi. Ne da mu nije do koljena nego je cesto i brzi, narocito u real life testovima a 830 ima jednu pravu prednost kod sekvencijalng kopiranja sto je kod 120gb relativno nebitna stvar.
Previse podcjenjujete SF a nemate poima kak radi u stavrnom zivotu i da je najbolji tam gdje najvise treba a to je multiutasking, 4k random i jako stabilan TRIM koji se brine da perf, budu stalno na nekom nivou. Nije ni 830 mjerilo pouzdanosti kao sto je 430 bio jer je SATA 3 sasvim drugi teren od SATA2.
Znaci tvoja preporuka je Chronos Deluxe

Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Gle ljudi bi ti tu i pomogli da si ti naveo na početku za što tebi treba taj raid u odnosu na recimo jedan SSD. 99.9% ljudi neće vidjeti nikakvu razliku uzmu li Samsung raid ili Mushkin. Ja ne vidim čime bi se ti uopće mogao baviti u Hr profesionalno da bi mogao vidjeti razliku između ova 2 raida ako ti uopće trebaju (naravno ispravi me ako griješim ništa loše ovim ne mislim).
Inače ovu temu onda mogu usporediti kao da si stavio tu na forum pitanje koja vam je draža boja, crvena ili plava
Eto obrada videa i fotografija, te hostanje par virtualki(sql server, terminal server,...) na koje ce se kaciti ljudi preko RDPa, jel dovoljno?
__________________
Don't argue with idiots, first they drag you to their level and then they beat you with experience.

Zadnje izmijenjeno od: domy_os. 15.02.2012. u 21:25.
ogyb je offline   Reply With Quote