View Single Post
Staro 10.10.2008., 16:13   #56
DjedMraz
Chile
Moj komp
 
DjedMraz's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Destination Unknown
Postovi: 370
Citiraj:
TorrentHR-u također tracker baš i nije najprecizniji, uvijek me ukrade z a1/3 uploada
To sam i ja skuzio na par torrenata

Citiraj:
A Free torrent nije izmišljotina THR, već je free torrent "izmišljen" odavno i služi tome da skineš materijal bez da ti se ne računa down promet u svrhu toga da povećaš up promet. Ili na primjeru...
Ako skineš film koji nije free u startu ćeš bit u minusu 700 MB i morat ćeš to vraćat do 700 MB da bi došao na pozitivnu 0.

Dok kod free torrenta ti i dalje moraš poštivat sva pravila (kakva jesu da jesu) iako je torrent free, al nema tog vraćanja već ti se svaki Up broji kao da si već došao do nule i "dižeš" svoj omjer, a sasmim tim stvaraš buffer za budućnost...

I masu ljudi to iskoristi pa sa stanje tipa D:10 GB / U:7 GB dođu do D:10 GB (iako su skinuli 100GB materijala) / U:50 GB.
Ex sve ovo stoji i to je jedan od nacina pored karma bonusa da se popravi ratio, ali ti torrenti nisu nimalo drugaciji od drugih(osim sto ne broje download) jer i njih moras seedati do 1.0 ili 0.8, ali pogledaj malo na thr svaki dvd rip ti ima fl sto je po meni velika glupost.

Citiraj:
upload 72 sata ili(s naglaskom na ili) ratio 0.8,
E bas zbog toga 72 h vecina ljudi dobije warn. Naime oni misle mogu drzati seed toliko pa posle ugasiti. nije stvar u tome. Mozes ti seed ugasiti nakon 10 h ali nakratko pa ga posle upaliti. Ali ljudi kad vide da nakon tj dana nitko ne skida od njih brisu ga, e pa ostavite ga i pola godine ako treba. Osim toga u profilu se vidi ratio svakog pojedinacnog torrenta, evo ovog spuzvu boba seedam vec 5 mj taman ce mi do bozica ratio biti ~1.0

Na kraju zakljucak.. mef nisi "pravilno" seedao torrent i tocka. Prica zavrsena. idemo dalje..

edit: opaaa tek sad vidim na slici sta je b***** uradila. Stari nemoj se nikad vise bavit torrentima nego nabavi rs acc

edit2:
Eto tebi na volju sam editirao ono, dalje neznam kako si uopće mogao pitati pitanje kad si skinuo 15 TORENATA!!! koje uopće nisi seedao, a da jos ne govorim da imas 19 torrenta kojima ratio ne prelazi 0.3 i onda se pitas zasto! eno ti piratebay pa tamo skidaj kolko te volja
__________________
___________________

Zadnje izmijenjeno od: DjedMraz. 10.10.2008. u 20:12.
DjedMraz je offline   Reply With Quote