View Single Post
Staro 06.08.2009., 23:48   #100
ABuser
Premium
Moj komp
 
ABuser's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2008
Lokacija: Zagreb - Markusevec
Postovi: 511
Jel može ukratko neka preporuka, da ne čitam sada milion podataka, kupio bih neki disk 500, 640 ili 750GB, ali uopće to ne pratim, pa me zanima, koji bi mi preporučili, po jedan u svakoj kategoriji. Najvjerojatnije ću kupiti od 500, jer mi ne treba više, a kako sma gledao cijene, kolko sma skužio, 100kn je jeftiniji od 640 što mi je dosta za "nepotreban" kapacitet. No ugl, treba mi disk koji će mi služiti isključivo za pohranu podataka (slike, filmovi, glazba i gluposti), dakle zamjenit će jedan od 2 160GB barica što sad imam, a drugi će i dalje nastavit obavljat funkciju sistemskog diska. Pa prema tome, ono što meni treba je , PRVENSTVENO da je pouzdan, što manje kvarljiv, i drugo, da je što manje bučan. A naravno, i što jeftiniji, no prva 2 kriterija su mi važnija, tek onda cijena, jer to su kolko sma vidio minimalne razlike.

Pa eto, ako može preporuka prvenstveno nekog dobrog 500GB diska, ili 2, po kriterijima koje sma naveo, a onda i 1 od 640 i 750, no smao ako je razlika između kapaciteta od 50kn (više-manje)

Hvala
ABuser je offline   Reply With Quote