View Single Post
Staro 06.02.2017., 20:20   #708
De5tr0yer
Avocado
Moj komp
 
De5tr0yer's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 7,797
Citiraj:
Autor dh41400 Pregled postova
Sudeći prema prvim slikama, jedno je sigurno, biti ćeš prvi u kategoriji: €/Litri kućišta

S obzirom što sam osobno prošao u svojem SFX kejsu koji je višestruko komotniji od tog DAN-a ... mogu ti samo reći da si sačuvaš živce koliko je moguće, jer ćeš imati sex stoljeća sa tom škatuljom za nakit, pogotovo ako misliš raditi custom PSU kablovinje
Neću morati!

Kablovi na Silverstoneovom SFX-L napajanju su kratki u startu!

Trebalo mi je nekih 3h, uz napomenu da sam trećinu vremena ponovo vadio ploču van i stavljao novi coolaboratory, jer sam s ostatkom starog samo testirao dal će upaliti.

Složen je u kućište, na njemu je Noctua L9i s pripadajućim ventom i stvar idlira na 4.4GHz@1.267V@55°C, to je default koji Impact postavi kad se odabere da uvijek roka turbo takt. Nikad se nisam igrao s tim, zasad

Kad sam ugasio da forsira turbo, na 4GHz radi sa nevjerojatno niskih 1.067V, pri tome su temperature naravno drastično niže. Sad ćemo pustit neka se akumulira toplina malo.

Syss, hladnjak je direkt na jezgri, bez IHS, muda mi narasla do poda, pa nije bio problem

@blue: 259€ komad. :/

EDIT: dakle, instalacija jednostavna, kablovinje nula problema (kad niti nema nekih kablova) i ja zasad sretan. Temperature ću vidjeti uz normalno korištenje, pa po potrebi se igrati s undervoltom.
__________________
Spoiler alert!

Zadnje izmijenjeno od: De5tr0yer. 06.02.2017. u 21:45.
De5tr0yer je offline   Reply With Quote