View Single Post
Staro 01.11.2011., 13:40   #99
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
otom potom sto imas srot napajanje X2 (ako jest ovaj MS) i sto bi prvo njega zamjenio za nekoog fortrona od 400W, mogu ti reci da osobno imam COOLERMASTER Elite 430 RC-430-KWN1 i da sam vrlo vrlo zadovoljan. bio bi zadovoljan 5/5, ali ja imam OCZ-a 700W sa hrpetinom kabela (pogledaj malo po netu ako te zanima, zica da se okacis par puta na plafon), i to je (u mom slucaju) jedini nedostatak.

da, sto se tice mrezica, imas naprijed, imas gore (gdje su 2x120mm priprema za vodeno) i imas na donjoj strani gdje je napajanje. i mreze funkcioniraju, ja sam nedavno ispuhivao komp, prakticki 99% prasine ostaje van kucista, iznutra je samo fina sitna prasina. plus sto ja imam na bocnoj strani ventilator, gdje nema mreze, pa je najvjerovatnije i on zasluzan za tu prasinu iznutra.


uglavnom, svaka cast LC-u i na napajanjima, i na kucistima, pogotovo na hladnjacima, ali u ovom slucaju bi osobno isao na CM-a. toliko.
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote