View Single Post
Staro 15.01.2021., 22:22   #216
Hrvoje xyz
lepi
 
Datum registracije: Nov 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 922
Kupio, ak je netko u slicnoj dilemi, za tu lovu mislim da je dobar izbor. Radim povremeno na onom Redmi 9 note mislim , i na Huawei p20 lite.

Tu negdje je to , Huwei (iako model 2018 , di su tek ovi noviji) mi na prvu ima bolje ili intuvitivnije rjeseno softverski neke stvari..al tu negdje . Kamere isto tu negdje ..

Brzina je ok , zvuk dobar, povezivost dobra. BT mi je nekako najbitniji jer imam handsfree u autu, kapu zimsku sa zvucnicima i mikrofonom BT, BT slusalice, sve to radi kak treba, 4g isto naravno, druga sim kartica je na 3g mislim , microsd dodatno uz njih uredno radi.

Negativno zasad , namucio sam se sa instalacijom Youtube vanced, a na kineskom Cubotu sam ga isprve instalirao, pripisast cu novijem androidu to
Onda na tolku ekrancinu stave ikonice sata, baterije, wifia - minijaturne

Opet sto se softwarea tice , kamera. NEma nigdje za namjestiti format i kvalitetu/vecinu fotografija, pa to sam imao na mobitelima sa kamerama od 2mpx valjda.
Nego kad stavis na opciju koju , nocnu, tad mozes promjeniti format slike pa odna kad vratis na "fotografija" dakle defaultno slikanje, bude u tom formatu.
Onda ima neka opcija di samo pise "48mp". I nju ne mozes dodatno podesavat.
Totalno bzvz.

E da , ekran je nekak bolji nego ovi navedeni, nekak su jasnije boje i prikaz.

Brzi punjac je stvarno brz, opet u odnosu na odron od Cubota, space shuttle.

Zadnje izmijenjeno od: Hrvoje xyz. 15.01.2021. u 22:29.
Hrvoje xyz je offline   Reply With Quote