View Single Post
Staro 16.12.2018., 17:33   #14
silver_tip
Premium
Moj komp
 
silver_tip's Avatar
 
Datum registracije: May 2010
Lokacija: doma
Postovi: 2,779
Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
@silver_tip
Ne znam na osnovu kojeg iskustva i opreme to tvrdiš ali to tehnički nije moguće,
Briga mene za teoriju, u teoriji bi ja trebo dobit na Lotu statisticki jednom a prakticno mozda za 10 zivota ako i onda

Pa sam DVB-T kada je uopce dosao je slika bila "masnija" naspram Analogije sto se najvise moglo vidjeti kod onoga ko je mogao pratiti recimo BiH 1 na
analogiji na VHF kanalu naspram HRT-a koji je krenio digitalno. Na stranu "snjeg" kojeg nemas na digitaliji no ako si imao dobru antenu, poziciju za istu i pojacalo
kvalitetno, sam kvalitet slike sto se tice 525 linija koje su se emitirale - analogija je ostrija slika sa vise kontrasta i spektrom boja koji je defiitivno bolji od slike sa "scarta".

Nadalje, prvi dvb-t uredjaji su imali takodjer RF izlaz i takodjer je slika bila bolja sa njih nego preko scarta. Ako je on to snimao sa analogije tipa coax u vcr i ako sad to prebacuje/digitalizira neka proba pa ce i sam vidjeti razliku...

Isti djavo kao kad mi netko izbaci proser cinjenicu da CD zvuci bolje nego ploca ili kvalitetno snimljena kaseta, samo cu rec.. prika pojacaj CD do kraja i slusaj
do zamora glave i usiju kad moras malo stisati, predahnuti pa sve to ponovi sa plocom ili kasetom drugi dan i mjeri koliko si izdrzao glasnocu CD-a a koliko ploce....
Zvuk je sa cd-a cisci ali je "plastican", ubija mozak i usi doslovce... fali mu ta "boja tona" od ploce ili trake koju ne slusas naravno ali generano ta boja tona
koju malo tko zna definirati da je bas to ono radi cega je slusanje ploce ili kasete ugodnije.

Nekad si dizao dvd u videoteci, jel slika po standradu za dvd ono... nema snjega i kvalitet pa sam isti film znao cekati da se emitira na tv-u analogno
kako bi ga snimio na vcr jer je dvd bio otpad od slike os od boja do kontrasta i nemos to ustimat nikako jer sta god kerefeke radio sa bojom i kontrastom ode cjeli "ton" slike u 3pm...
__________________
trebaš seedbox?
silver_tip je offline   Reply With Quote