View Single Post
Staro 07.09.2016., 09:50   #16
cruiser
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 93
Tek toliko da se netko ne zezne i kupi nešto iz distribucije Hangara 18. Prije nekog vremena kupio sam Zopo kod njih. Nakon mjesec dana mrtav. Dam u servis, a oni meni odgovore nakon cca 30 dana da je mobitel zaliven vodom i da ne priznaju garanciju. U dućanu prije kupnje sam probao mobitel i primijetio da je naljepnica ispod baterije crvene boje. Prodavač mi je rekao da je to normalno. Pogledali smo i druge mobitele i zaista su imali crvenu naljepnicu.
Na servisu su mi pak rekli da naljepnica ne smije biti crvena i da mijenja boju iz plave u crvenu prilikom doticaja sa tekućinom . Kako sam slikao mobitel kod kupnje ponudim im da pošaljem sliku gdje je u njihovom dućanu naljepnica crvena prije kupnje. Kaže da će me nazvati do kraja dana. Zovu i kažu kako je istina da ta naljepnica mora biti crvena, ali ima jedna druga ispod matične (koja se vidi kad se skine matična) i da je ona promijenila boju (čudno jer ova ispod baterije nije). Pa ništa od garancije.
Uglavnom da ne gnjavim dalje nedavno isti slučaj sa kolegičinim Noa mobitelon-naljepnica koju samo oni mogu vidjeti promijenila je boju. Pa sam se malo raspitao i našao još dvoje ljudi sa istim slučajem iako nam je svima zajedničko (za sebe znam 100%) da nam mobitel nije došao u kontakt sa vodom i da naljepnica ispod baterije nije promijenila boju već ova "unutra". Toliko o Hangaru i garanciji.

Zadnje izmijenjeno od: cruiser. 08.09.2016. u 08:15.
cruiser je offline