View Single Post
Staro 12.04.2011., 08:12   #24
potemkin.hr
Akutna lijenčina
Moj komp
 
potemkin.hr's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Fiume
Postovi: 1,804
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Nema veze što OSX ima trenutno više velikih zakrpi nego Windows 7. Nema veze što nema neke osnovne stvari, kao što je maximize prozora preko cijelog ekrana. Pa nema ni veze što se možeš slikat kad ti matična krepa. Bitno da ima 3 kabla manje (iMac) i da ima vrhunski super oštar ergonomski dizajn na kojem si režem zapešća (Macbook Pro), i vrhunsko super prozračno kućište koje buči ko omanja elektrana nakon pola godine (Mac Pro), a ne možeš ništa napraviti da to promijeniš.
Meni se OS X žestoko zamjerio što mi je radio storageu, nikad mi neće pod krov kuće doći
Kad sam zaštekao Corsairov stick, iste sekunde mi ga spalio.
Neću ni početi što je u stanju napraviti sa prijenosnim diskovima. Ako sam ih mislio koristiti morao sam jednu particiju furati kao FAT32 jer je nesposoban pisati na NTFS.
A desio mi se i OVAJ bug kod kopiranja seminarskog rada za predaju na faksu (što mi je neshvatljivo kako jedan moderan OS si može dozvoliti).
Ti iz applea su gori od Obsidiana, kao da ne znaju za beta testere nego kao da je ustvari release date proizvoda otvorena beta
__________________

potemkin.hr je offline   Reply With Quote