Tema: HP 250 G6
View Single Post
Staro 18.04.2018., 13:33   #1
mars952
Premium
 
Datum registracije: Nov 2003
Lokacija: split
Postovi: 188
HP 250 G6

Imam gore navedeni laptop i ne mogu dobiti sliku na TV-u. Laptop je I-3 6006U procesor sa svojom grafikom intel hd 520, i dodatnom grafičkom Radeon 520 iako u device manager piše da je to R5 M330 (možda jer sam tražeći drajvere za radeonku 520 našao samo za M330. Na laptopu je u donjem desnom kutu crvena naljepnica "Radeon graphics" a iznad nje naljepnica "intel core i3". U device manageru kad otvorim Display adapters piše AMD Radeon R5 M330, plus standard VGA Grafics adapter. Laptop ima HDMI, preko koga ga spajam sa TV-om (Plasma Panasonic) ali ne mogu dobiti sliku na TV. U kontrol panel----Display imam prikazan samo jedan ekran s brojem 1, i pod Display piše: Generic PnP Monitor on Standard VGA graphics Adapter i tu ne mogu ništa pomaknuti u padajućem meniju.
Kada pokrenem CPU-Z pod graphics piše Standard VGA adapter i logo je od Intela, a kad promjenim u padajućem meniju na Graphics Device, pojavi se logo od Ati Radeon grafike. Ima li pomoći, kako dobiti sliku na TV-u???
Da ne zaboravim, danas sam ubacio win 7 64 bit softwer Adrenalin, ali ni to ne pomaže. Na lapu je Win 7 64 bit i ne znam hoću li morati instal Win 10, jer je očito ovaj lapt za taj Os.
__________________
Bez reklama u sigu!
mars952 je offline   Reply With Quote