View Single Post
Staro 05.10.2010., 20:50   #79
redscro
Premium
Moj komp
 
redscro's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Kupres
Postovi: 4,084
Citiraj:
Autor W123 Pregled postova
trebao bi jedan laptop od 17.3" koji bi se sluzio za lagano crtanje u autocadu
crtanje je 2D i treba za arhitekturu.
nikakve igrice se ne bi igrale na njemu, vec samo autocad i surfanje.

mozda ovako nesto?
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...14395&catid=26
http://www.mikronis.hr/shop/item.asp...14131&catid=26

kakvi su acer-i i kakvi su ovi amd-ovi procesori?

mozda preporuka i nekog drugog modela/marke i ducana naravno

Acerima je najveća(i jedina) prednost jeftino produljenje jamstva. Za tu cijenu nećeš naći nešto bolje od prvog Acera. Još bi svakako produljio jamstvo na 3g. za nekih 400kn. Najbolja trgovina je ona najjeftinija, Mikronis to nije, ali zato pogledaj na nabavi.

Citiraj:
Autor Mr. Q Pregled postova
Pozdrav ljudovi,

sestri nabavljam novi lap pa mi je ovaj upao u oko: Fujitsu Lifebook AH530/GFX

Znam da bi trebalo stavit još 2GB ram-a, ali me zanima zna li netko postoji li ikakva opcija
produljenja jamstva u HR, jer mu je 1god po meni jedna od rijetkih zamjerki.

Frka mi je to što mi se čini da je relativno nedavno izašao, pa me strah dječjih bolesti...

P.S. Zaboravih reći da sumnjam da će ona što se tiče igranja stići puno dalje od Simsa3,
a mislim da ova grafička, koja je bazirana na 4650 može to izvrtiti i više nego pristojno...

P.P.S. Budući da je za curu, interesantna mi je i masa od samo 2,5 kg
Imao sam priliku koristiti tog Fujitsua i razočarao me. Kvaliteta je loša, tipkovnica se jaako uvija, dosta je bučan - ventilator se pokrene bez nekog posebnog opterećenja na maksimalnu brzinu. Produljenje jamstva ne nude. Dakle ne bih ga baš uzimao u obzir. Za sličnu cijenu nađeš Toshibu L655, koja je sigurno kvalitetnija, ima dvogodišnje jamstvo i nije nešto značajno slabija, sa SIMSima neće imati problema. A i boja bi mogla igrati ulogu.
redscro je offline   Reply With Quote