View Single Post
Staro 10.07.2018., 15:23   #1429
Roberto
Premium
Moj komp
 
Roberto's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,536
pa realno ne mogu puno fulati s prognozom sastava. Neće ni Dalić ni Južnavrata puno mijenjati.

U utakmici za finale SP neće se puno eksperimentirati, obje momčadi će htjeti biti u svojim komfor zonama. Kod nas sve ovisi o zdravlju Vrsaljka. Ja mislim da će ipak zaigrati i da će biti sastav kao protiv Argentine.

Englezi će isto igrati svoju igru, ali pretpostavljam ipak malo opreznije. Realno, jedino čega me strah su prekidi u kojima su jako dobri (osobito korneri). I Strinić, naravno, tu će pritiskat. No sad kad pogledam kako je Pivarić zajebo protiv Rusa, neka nama Strine

Jedino gdje bi Dalić mogao iznenaditi Engleze bez puno rizika, to je Ćorluka na lijevom boku umjesto Strine, ako je Šime zdrav i igra. Strina ionako zadnje dvije tekme ide do centra i natrag, tako da Ćorlukina sporost ne bi toliko došla do izražaja, zna se on odlično postaviti, a zna bolje dodati i mirnije izaći van. Skok da ne pričam, tu je dominriao prije dvije godine na EP.

Al to je ŠBBKBB. Dalić je već pokazao da nije sklon velikim promjenama. Jedina dvojba u odnosu na sastav protiv Argentine je Vrsaljko/Ćorluka, i to samo ozljede radi.
__________________
i5 2500k / asrock p67se / 4x4gb DDR3/ samsung evo 250gb ssd / 2 tb wd hdd / Gigabyte windforce GTX 950 / super flower 650w / CM 690
Roberto je offline