View Single Post
Staro 16.09.2010., 14:20   #197
Gjurovski
P.E.B.K.A.C.
 
Gjurovski's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,300
Citiraj:
Autor zwer Pregled postova
Pa neces od treninga nabit 10 kila, vec od hrane. Jedi kvalitetno, 6 puta dnevno, bez junk fooda i slicno, pazi sto unosis ali tako da pojedes posteno, i uz trening 3-4 puta tjedno ces dobijat na kilazi. E da je meni tvoj problem

Isto imao frenda koji je htio "nabit malo misica". I dzaba mu sve dok nije u sebe trpao 2g proteina po kilogramu, raspodijelio 3 obroka na 5-6 i izbacio 80% junka koji jede. I nakon toga, 9 mjeseci, 6 kila gore. Ovako naoko, velika vecina cistih misica.
Evo ovaj tvoj odgovor sam upravo zelio IZBJEC no izgleda da nisam bio jasan....
Meni je jasno da se HRANOM dobija masa ali i PRAVILNO treniranje je pola posla, mene zanima kako podici efikasnost treninga da od njega izvucem maksimum....
Takoder forsiranje plivanja\trcanja vise od 3 puta tjedno po mojoj logici je prevelik fors, jer se misici nestignu odmoriti, bar kako ja to vidim....
__________________
Master: E7200, 3MB L2, M0 {TT Big Typhoon VX @3500mhz}/Gigabyte P35-DS3P/2x1GB SuperTalent CL4 Overclock DDR2 800Mhz + 2GB Kingmax/Coolermaster Extreme Power 430W/XFX 8800GTX {Arctic Cooling Accelero Extreme} /Seagate Barracuda 250GB/Pioneer DVD-RW/
Periferija: LG W2242T 22"/Logitech X-230/Razer - Death Adder/LCD TV Toshiba WL66Z Regza 32"/Thrust Keyboard+Mouse Wifi/Logitech ChillStream/Sharkoon Rebel12

Gjurovski je offline   Reply With Quote