View Single Post
Staro 20.07.2016., 09:55   #3028
T}{OR
DBS
Moj komp
 
T}{OR's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2010
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,855
Citiraj:
Autor danijel_b Pregled postova
To je izgleda boljka us cruisera. Ja u ranked na Indianapolisu kupole gubim redovito od ruskih cruisera pa čak i od ruskih DDa. Skoro u svakoj partiji mi jednu unište, za poluditi.
Ipak si kupio Indianu?

Ja još niti jednom niti u Ranked niti u Random nisam kupolu izgubio s Indianom. Možda jednom ali ne sjećam se točno. 132 partije ukupno s njom do sad. Onesposobljena da ali rijetko, perma izgubljena možda jednom.

U 200 partija s NO izubio sam obje prednje jednom, po jednu svega par puta s Balmerom. S Des jedno 7-8 puta obje prednje i vrlo često makar jednu u 100 partija. Najčešće od Hindija ili zalutale BB granate. Jednom velim, od Kurcuzova koji mi je jednu perma uništio na manje od 10km a drugu onesposobio, i s time ostao dovoljno dugo živ da me Fubuki završi (na 500HP-a). Jer sam morao bok pokazat da ga stražnjom riješim.

Možda zato što sa svim ostalim brodovima u liniji mogu koliko toliko izbjegavat granate dok je Des trom naprema njima. Doduše najokretniji T10 cruiser, ali trom u usporedbi s ostalima u liniji. I concealment mu je defakto loš. Balmer može do 9.7km a Des skoro 1 km gori, 10.5km. Ispod 10 km još možeš pogodit DD, ali s tom balistikom DD će te vidjet iznad 10km i na vrijeme počet bježat. Ja sam u Fubukiju znao izbjegavat granate od Des na 10 km - teško je DD koji manevrira pogodit iznat 10 km sa američkim granatama (Baltimore zadnji i Des "stock" topovi kad dobiju Super Heavy Shells), još ako bježiš vrijeme leta granate se povećava.
__________________

YT playliste: IL-2 Sturmovik: Great Battles | Duxford Flying Legends
T}{OR je offline   Reply With Quote