View Single Post
Staro 19.01.2015., 21:32   #137
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313


ja evo imam dva svjeza iskustva od ovog vikenda. dobio oba paketa bez ostecenja, vidi se po onim njihovim kutijama ako je zgnjecen, sve 5. sadrzaj unutra stvarno ok spakiran, no svejedno ne vjerujem da ih bas nabacuju kao lopte.

takoder, ja slao sve i svasta unutra, i primao i diskova i grafickih, svega. nikada problema niti jednom, nikad se nije pogubio paket, osim par puta je bilo debilnih situacija da me doceka samo broj mobitela za podatke za preuzimanje??!!

znaci, netko mi je slao nesto i tukac / tuka u tisku je od podataka unijela sve osim mojeg imena i prezimena i adrese . tj, unesla je odrediste i broj mog mobitela .

sva sreca pa znam tete u tih par tiskova, pogotovo jednog kojeg najvise koristim pa kad me vide vec znaju ako je sta doslo - vec printaju potvrde.


no jos jednom, niti jedan najmanji problem. najduze je putovalo Dubrovnik - Sisak, nekih 5-6 dana. redovno iz ZG-a prema Sisku: sljedeci dan. pogotovo ako se posalje prije 12 popodne, prije podneva. cak sam primao i pakete od firmi (sluzbeni racun, sve po PS-u, online uplata), sve doslo sljedeci dan........

za 15 kuna - vrlo dobra usluga, pogotovo jer nema cekanja u posti, sto mene UVIJEK doceka. i tu je jako jednostavan tracking .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote