View Single Post
Staro 25.11.2013., 11:59   #2
ALiEN17
Premium
Moj komp
 
ALiEN17's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2007
Lokacija: Histria
Postovi: 1,138
Citiraj:
Autor tskarda Pregled postova
System One d.o.o. - katastrofa

Žalosno je što je to što će to valjda od 1.1.2014. biti jedini ovlašteni Asus servis.


Pošaljem im notebook, traže me i adapter, pošaljem im adapter. Vrate natrag sve je ispravno.
Dođe do mene notebook. Ne mrda, apsolutno mrtav. Pošaljem im ga natrag pa ustanove da je crko adapter (a bio je crknut već dobrih pola godine, nisu ga ni pogledali prvi put kad sam im ga slao). Zamjene adapter, pa par dana kasnije naruče i MBO.
Ajde, sve su oni to sredili šalju mi obavjest da je servis završen.

Dođe laptop do mene, gljivica ispod tipkovnice na palmrestu. Predugačak šaraf stavljen. Kupac bijesan i meni spominje štošta. No ne želi opet bez laptopa biti i ne želi ga slati ponovno na servis.

Otvorim ga da vidim taj šaraf (ispod HDD-a), možda ako ga izvadim će se mrvicu smanjiti, no već su ga oni maknuli i stavili manji.
Pokolpac kućišta je bio zašarafljen sa dva različita šarafa. Disk je bio zašarafljen sa 4 različita šarafa različite boje, duljine i veličine glave šarafa.

Katastrofa, nikad više s njima nikakvog posla, ne preporučujem ni vama.
užas, užas, užas!

...ali ne i neočekivani! ...baš sada malo surfam po forumu i rekao sam, ajde da otvorim i ovaj topic da vidim šta ljudi pišu (negativnog jer je to ono uvijek zanimljivo) i odmah mi palo na pamet šta kažu za S1, ali da ga hebeš (po njihovom klošarskom websiteu i kako su bili organizirali samsungjamstvo.com) - sam i imao osjećaj da će stvari uglavnom biti negativne... to me nekako i sve mučilo u toj priči; "čovječe, 4 godine produljeno jamstvo za samsung laptope??? TO MORA DA JE NEKA ŠALA!!!" - i izgleda da je, da ne kažem da NISU BILI U STANJU prepisati točan serial number laptopa kako bi me unijeli u bazu, onda sam se morao drkati da to isprave (jedno 3-4 puta slao mail) - nemam pojma, dali je to ljenost, aljkavost a i zaboli me, ako rade taj posao - ima da ga naprave kako treba u svakom slučaju, u ove preostale 3 godine ne daj bože da nijednom samsung rikne a ako rikne, već imam bookmarkirano udruga potrošač, rh inspekcija, odvjetnici, suci i sl.
__________________
ševa!
ALiEN17 je offline   Reply With Quote